Warning: Missing argument 2 for wp_widget() in /home/habza/www/7/wp-includes/widgets.php on line 76
Nawigacja PL | Habza.pl banking, marketing, PR, public relations,

Nawigacja PLProjektując tę stronę starałem się zachować możliwie największy poziom użyteczności, mam nadzieję, że udało się to choć po części osiągnąć. Niestety, z powodu sporych ograniczeń, które są zawarte w aktualnym planie hostingowym, nie mogłem zastosować kilku ciekawych rozwiązań, np. usprawnić wbudowanej wyszukiwarki (która przeszukuje teraz wszystkie posty/kategorie, radzę mieć to na uwadze) – jeżeli jej ograniczenia poważnie utrudniają Ci korzystanie z tej strony, napisz do mnie i zmobilizuj mnie do szukania rozwiązania ;-) – to, które mógłbym zastosować teraz jest zbyt prowizoryczne.

Wszystkie posty w języku polskim znajdują się w kategorii ‘polskie wpisy’, natomiast na stronie istnieją trzy kanały RSS:

Dla WSZYSTKICH wpisów
Dla wpisów po polsku
Dla wpisów po angielsku

Tworząc ten blog planowałem oddzielnie umieszczać wpisy w języku polskim i angielskim – także te traktujące o tych samych tematach. Nie wiem jednak jak to się sprawdzi, poza tym zapewne wpłynęłoby negatywnie na czytelność strony głównej, tak więc część wpisów będzie dwujęzyczna, z językiem polskim jako pierwszym. Mam nadzieję, że nie będzie to zbyt duże utrudnienie. Języka angielskiego da się całkowicie uniknąć subskrybując polski kanał RSS, albo przeglądając kategorię z polskimi wpisami.